START AKTUALNOŚCI O NAS KONTAKT  DOŁĄCZ DO NAS


"Psychologia i psychiatria w praktyce sędziego rodzinnego"- konferencja w Olsztynie

W dniach 21 -24 kwietnia 2024 r. odbyła się w Olsztynie Konferencja Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce pod hasłem "Psychologia i psychiatria w praktyce sędziego rodzinnego".

Konferencja "Psychologia i psychiatria w praktyce sędziego rodzinnego"

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce organizuje Konferencję szkoleniową pod hasłem "Psychologia i psychiatria w praktyce sędziego rodzinnego", która odbędzie się 21-24 kwietnia 2024 r. w Olsztynie.

Konferencja "Adwokat dla rodziny - interdyscyplinarne ujęcie dobra dziecka"

Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce objęło patronatem Konferencję pt. "Adwokat dla rodziny - interdyscyplinarne ujęcie dobra dziecka", które odbędzie się w formule stacjonarnej, 5 czerwca 2023 w Auli Starego BUW-u Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie

KONFERENCJA z okazji Ogólnopolskiego i Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji z okazji Ogólnopolskiego i Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją, która odbędzie się 23 lutego w Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Dane epidemiologiczne z ostatnich lat, a także uzyskiwane od osób, które pracują jako diagności, terapeuci, pedagodzy, psychologowie szkolni oraz nauczyciele wskazują, że obecnie jednym z najistotniejszych wyzwań o obszarze zdrowia psychicznego jest właściwa diagnostyka oraz oddziaływania medyczne, psychologiczne i społeczne wobec osób w różnym wieku,

Seminarium "Nowe obowiązki sądów opiekuńczych w Ustawie z dnia 7 października 2022 roku o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej..."

Od 1 lutego 2023 roku wejdą w życie kolejne zmiany przepisów i nowe obowiązki sądów opiekuńczych zawarte w Ustawie z dnia 7 października 2022 roku o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz niektórych innych ustaw( Dz.U. z dnia 19 października 2022 roku pozycja 2140). Przepisy w załączeniu.

Sprawozdanie z konferencji "Efektywna komunikacja i uważność jako element pracy sędziego rodzinnego"

W dniach od 11 do 14 maja 2022 roku w Zamościu odbyła się konferencja szkoleniowa "Efektywna komunikacja i uważność jako element pracy sędziego rodzinnego". To już trzecia Konferencja Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce, która odbyła się w tym pięknym mieście i wyjątkowym Ratuszu.

Kongres "Dziecko w postępowaniu"

Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce jako patron honorowy zaprasza na I Kongres "Dziecko w postępowaniu" organizowany przez Koło Naukowe Prawa Procesowego Uniwersytetu Warszawskiego w dniu 7 maja 2022 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja naukowa "Europejskie prawo rodzinne procesowe. Nowe rozporządzenie Bruksela II ter"

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce jest patronem Ogólnopolskiej Konferencji naukowej "Europejskie prawo rodzinne procesowe. Nowe rozporządzenie Bruksela II ter", która odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w dniu 20 maja 2022 roku.


[1]  2  3  4  5 

KOMUNIKATY
OPINIE
OŚWIADCZENIA
UCHWAŁY
PUBLIKACJE
KONFERENCJE
GALERIA FOTO
KONKURSY
KONGRESY

©Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce Polityka prywatności Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, reklama, hosting, programowanie, edukacja, internet