START AKTUALNOŚCI O NAS KONTAKT  DOŁĄCZ DO NAS


XXV Kongres Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce "Nastolatki i ich problemy"

Uprzejmie nformujemy, że Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce organizuje XXV Kongres pod hasłem "Nastolatki i ich problemy", który odbędzie się w dniach 22-26 września 2024 roku w Zakopanem.

5 października 2023 roku zmarła Pani Sędzia Jolanta Kusio

Z żalem przyjmujemy wiadomość o śmierci Jolanty Kusio, sędzi w stanie spoczynku Sądu Rejonowego w Kozienicach


Relacja z XXIV Kongresu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce pod hasłem "Dziecko i jego rodzina"

W dniach 17-21 września 2023 roku odbył się XXIV Kongres Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce pod hasłem "Dziecko i jego rodzina". W tym roku wydarzenia kongresowe koncentrowały się wokół rodziny biologicznej, zastępczej i adopcyjnej.

Program XXIV Kongresu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce

W tym roku tematyka wykładów, oprócz omówienia licznych zmian przepisów, wiąże się z występującymi problemami orzeczniczymi w zakresie: stosowania prawa ukraińskiego w sprawach rodzinnych, procedur odebrania dziecka w związku z przemocą wobec dziecka, a także rozpoznawania objawów dziecka krzywdzonego oraz czynników ryzyka w rodzinach, w których może dojść do krzywdzenia dzieci ze skutkiem śmiertelnym.

XXIV Kongres Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce pod hasłem "Dziecko i jego rodzina"

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce organizuje XXIV Kongres pod hasłem "Dziecko i jego rodzina", który odbędzie się w dniach 17-21 września 2023 roku w Zakopanem.

Projekt pozwu o ustalenie płci

W nawiązaniu do dyskusji i ustaleń podczas XXIII Kongresu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce w dniu 20 września 2022 roku udostępniamy przykładowy projekt pozwu o ustalenie -w zakresie ustalenia płci

Relacja z XXIII Kongresu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce pod hasłem "Dziecko i jego emocje"

W dniach 18 -22 września 2022r. odbył się XXIII Kongres Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce pod hasłem "Dziecko i jego emocje". Kongres, jak co roku, służył poszerzaniu merytorycznej wiedzy na tematy prawnicze i psychologiczne, jakże potrzebne w pracy sędziego rodzinnego, ale również służył integracji środowiska sędziowskiego - spędzaniu czasu na wymianie myśli i dyskusji na nurtujące nas problemy.

XXIII Kongres pod hasłem "Dziecko i jego emocje"

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce organizuje XXIII Kongres pod hasłem "Dziecko i jego emocje". Kongres odbędzie się w dniach 18 -22 września 2022 roku w Zakopanem i ma charakter szkoleniowy.


[1]  2  3  4  5 

KOMUNIKATY
OPINIE
OŚWIADCZENIA
UCHWAŁY
PUBLIKACJE
KONFERENCJE
GALERIA FOTO
KONKURSY
KONGRESY

©Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce Polityka prywatności Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, reklama, hosting, programowanie, edukacja, internet